Žaluzie-rychle.cz

Žaluzie Ostrava Žaluzie Ostrava Žaluzie Ostrava
KALKULACE CENY ZDARMA

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou stále nejoblíbenější na trhu.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie tvoří moderní vzhled nejen bytových, ale i všech reprezentačních prostor.

Interierové roletky

Interierové roletky

Velké množství druhů látek a barev Vám umožní sladit interiér přesně podle Vašich představ.

Síta proti hmyzu

Síta proti hmyzu

Vhodné řešení ochrany proti hmyzu. Lze je použít do všech současných typů oken.

Euro sušáky

Euro sušáky

Nabízíme mnoho druhů sušáků, v naší nabídce si určitě vybere každý.

Vnější plastové rolety

Vnější plastové rolety

Rolety chrání Vaše okna před znečištěním, slouží jako hluková izolace a snižují náklady na vytápění.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytovým doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiéru.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostor, bank, firem, kanceláří, hal, apod. Splňují nejvyšší estetické kritéria funkčnosti a kvality i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůrky a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, dále pak svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí plastových držáků ve stálobarevném a maximálně antistatickém provedení.


Údržba:

Žaluzie je dobré pravidelně čistit antistatickou utěrkou, nebo mytím vlažnou vodou do 30 °C s použitím čistících prostředků. Při údržbě se látka nesmí zlomit ani pokrčit!


Vzorníky látek vertikálních žaluzií:

náhled
Madeira
náhled
Nilo
náhled
Quebec
náhled
Rembrandt
náhled
Rio
náhled
Shantung
náhled
Creppe
náhled
Moonlight
náhled
Itaca
náhled
Van Gogh

Provázkové vertikální žaluzie

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácností, kanceláří, prodejen, barů, kaváren nabízí širokou pestrou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit, udělat, dotvořit si vlastní interiér dle nejnovějších trendů ve stylových barvách.Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ provázkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek-127 mm a zavěšených na háčky, jsou provázkové žaluzie široké 89mm a jsou uchyceny na takzvaný klip závěs-jednoduchá montáž.


Vzorník provázkových látek:


náhled


Žaluzie Nature concept

Nature concept Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácností, kanceláří, konferenčních místností, kaváren a restauračních zařízení. Jak už samotný název napovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír. Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie, je jejich ovládání velmi jednoduché - pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáček a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.


náhled náhled náhled náhled
náhled náhled náhled náhled
náhled náhled